Osztályok 2021/2022. – Tiszaújvárosi Szent István Katolikus Általános Iskola

Osztályok 2021/2022.

1.a
Papp Erika osztályfőnök

Balázs Zsófia Eugénia
Balogh Elena Ella
Balogh Milán
Berki Zsolt
Dallos Zalán
Ducsai Martin
Gerhát Csilla Adél
Horváth Dávid János
Irhás Zselyke
Kis Kevin Krisztorfer
Lakatos Csaba
Murvai Hunor
Murvai Zsombor
Nanó Zselyke
Rácz Bence
Rapcsák Fanni
Török Botond
Turóczi Tamás
Velkovics Veronika

1.b
Alexa Mónika osztályfőnök

Andrássy Fruzsina
Bacsó Boglárka
Császár Hunor
Domán Zalán
Farkas Alexandra
Finta Luca
Kiss Noel
Kristóf Ákos
Lajtos Luca
Pálnok Lia
Pavlóczki András Barnabás
Saláta Dániel
Szűcs Imre
Tóth Atilla Lehel
Tóth Csenge Szilvia
Tóth István
Vadász Tamás Áron
Varga-Homa Hédi

2.a
Ferencsikné Hajdú Tünde osztályfőnök

Áfra  Csongor
Angyalosi Vivien
Bacsik Dominik István
Balogh Hanna
Bencsák Sándor
Bordás Regina
Esenczki Vilmos
Fajta Zsolt
Files István
Kovács Zsombor
Lédig Ádám
Pólik Bendegúz
Szarka Ármin
Timár Vanda
Timár Zalán
Turianytsia Artem Ivanovics

2.b
Oláh Bertalanné osztályfőnök

Balogh Dominik Noel
Bognár Krisztián
Fabriczius Dominic Peter
Hajas  Benett
Imre  Máté
Kalóz Gréta
Kánai Dominik
Kányási Kinga
Kozma Benett Attila
Márkus  Diána Rózsa
Nagy Réka
Osváth Zalán Zoltán
Palkó Veronika
Papp Csaba
Rab Roland
Szanyó Flóra
Zámbori Gréta

3.a
Vitányiné Zakuczki Diána osztályfőnök

Czap Zsófia Dóra
Csábán Szintia Georgina
Csemer Liliána Ibolya
Elek Noel Sándor
Farkas Sára
Gelsi Gergő Noel
Jenei Boróka
Kalicz Dávid
Kanyog Ákos
Marada Ádám
Molnár Olívia Dzsesszika
Papp Milán
Ragcsák Laura
Ragcsák Levente
Spielman Jennifer Gabriella
Tar Gabriella
Tripsánszki Fanni

3.b
Horváth Tünde osztályfőnök

Balogh Laura Hanna
Berki Diána
Deák Lőrinc
Esenczki Tamás
Gazdag Botond Bendegúz
Gémes Ádám
Gémes Rebeka
Hajdu Anett
Kákóczki Borbála
Magera Péter
Molnár Anasztázia
Rusznyák Donát
Simon Izabella
Tóth Luca Panna
Tunyi Tekla Sára

4.a
Vanyó Adél osztályfőnök

Balázs Kitti
Bordás Fanni
Csábán Roland
Csillik Csenge
Hajnal Levente
Halmosi Vince
Jenei Lőrinc
Kanyog Patrik
Kákóczki Gabriella
Komonyi Balázs
Lukács Kinga
Molnár Margit Szilvia
Pálfalvi József
Rézműves József
Suhajda Gábor
Szabó Anna Abigél
Zohori László Zoltán

4.b
Tóth Anita osztályfőnök

Balogh Hanna Vanessza
Bodnár Panni
Bodonovics Réka
Bognár Dávid
Bolgár Ádám
Császár Levente
Galovics Tamás
Hegedűs Áron
Illés Gergő
Jakab Robin
Kádár Kamilla
Kónya Dorinka
Kövér Ábel Zovát
Kurucz Lia Zorka
Lédig Levente
Moldván Ádám János
Radácsi Laura
Riczkó Dávid
Samu Dániel
Tanászi Bella
Tóth Nóra
Varga Máté Bendegúz

5.a
Bartháné Tamás Mária osztályfőnök

Áfra Botond
Balogh Brendon Szebasztián
Bán Bence
Csige Fruzsina
Czékmány Brendon Rudolf
Fajta Hanna
Fekete Amanda
Galovics Zsolt
Gyetvai Csenge Ida
Konarik Edvin Attila
Kurucz Délia
Lesó Lujza Márta
Mézes Boglárka
Mézes Nikolett
Pólik Nimród
Rapcsák Dóra
Ruha Linett
Szabó Lilien
Szlávik Zsolt
Vida Levente

5.b
Dr. Fedákné Simon Mária osztályfőnök

Andrássy Lujza Fanni
Csehovics Mira Kincső
Deák Olivér
Gelsi Márton Milán
Gönczi Laura
Hajas Bálint
Hajas Jázmin
Imre Lili
Kovács Ármin Krisztián
Lévai László Kristóf
Nagy Maja
Nótár Sándor Áron
Ördögh Ádám
Saláta Tünde
Skapér Sára
Szakácsi Tibor
Varga-Homa Tekla

6.a
Nemes Nándor osztályfőnök

Ale Bence Attila
Balázs Martin
Balogh Gusztáv Adrián
Bártfai Hanna
Farkas Bella
Holló Kornél
Illés Johanna Zsuzsanna
Irhás Virág
Jávorszki Tamás László
Jenei Bálint
Kiss Lara Kiara
Komonyi Alexandra
Lipusz Vanda Mónika
Mihalek Inez
Nagy Bence
Nótár Zsolt
Ollé Hédi
Orosz Máté Zsolt
Siska Panna
Soós Milán
Tóth Gergely Zsolt
Turóczi Adrienn

6.b
Császár Zoltán osztályfőnök

Bajtai Patrik
Bodnár Zsófia
Budai Edina Zsófia
Garáz Bence
Jakab Szófia
Jamriska Hanna
Kákóczki Emma
Kapus Vivien
Kecskés Panna
Kondrák Zénó
Matócsi Nelli
Oláh Viktória
Pavlóczki Antónia Kata
Pók Máté
Pöttör Milán
Rátkai Fruzsina
Szabó Bendegúz
Szabó Diána
Szanyó Jázmin
Székely Imre
Szemán Anna Blanka
Verdó Zsombor

7.a
Siskáné Nagy Ilona osztályfőnök

Berkes Márk
Bodnár Kiara
Gulyás Gréta
Illés Kamilla Piroska
Kákóczki Attila
Kerekes Panna
Kozma Jázmin Kiara
Kőrösi Janka
Lakatos Sándor
Majoros Máté Regő
Ortó Regina
Papp Elizabet
Rózsahegyi Dorina
Szendrei Kevin
Szitai Gábor
Takács Gergő
Tóth Anna
Tóth Lili
Vándor Hanna
Zajácz Edina

7.b
Pogonyi-Simon Edit osztályfőnök

Balla András
Benőcs Attila Patrik
Bodonovics Dóra
Dobos Dániel
Fekete Dániel Kristóf
Hankó Lénárd
Hankó Mirella
Harsányi Levente
Kiss Dezső Tivadar
Koncz Lia
Kónya Hanna Zoé
Molnár Patrik
Molnár Milán
Papp Bernadett Virág
Samu Dénes Bence
Szaniszló Janka
Tóth Ádám
Tóth Bertalan Sándor

8.a
Orbán Mónika osztályfőnök

Baróczi András
Bohács Hanna
Bukta Áron
Csohán Máté
Csordás Vince
Giák Tekla Éva
Gyetvai Sára Abigél
Kalóz Dóra
Kiss Alexa
Kiss Jázmin
Kovács Lili
Lukács Lujza
Magera Laura
Matócsi Bendegúz
Mérkőy Luca
Pólik Csepke
Simon Tamás
Takács Alex
Tóth Bálint Tamás
Tóth Edina Szilvia
Vékony Balázs Zoltán
Vigh Orsolya

8.b
Kiss Norbert Tamás osztályfőnök

Aranyosi László Dávid
Bucsi Máté
Csábán Patrik Richárd
Farkas Balázs
Farkas Zsanett Csenge
Horváth Zsombor
Illés-Czaga Máté
Juhász Ákos
Kiss Máté
Merucza Georgina
Nótár Krisztofer
Nótár Krisztina Virgínia
Papp Flóra Vanessza
Papp Martin
Petrik Kiara
Pózmán Dániel
Sepsi József
Szarka Botond
Szedleczki Kira Anna
Teslér Laura Zsófia
Tóth Gyula
Tóth Roland
Varga Emma