Osztályok – Tiszaújvárosi Szent István Katolikus Általános Iskola

Osztályok

1.b
Oláh Marika osztályfőnök

Balogh Dominik Noel
Bognár Krisztián
Fabriczius Dominic Peter
Görömbei Nolen Csaba
Hajas  Benett
Imre  Máté
Kalóz Gréta
Kánai Dominik
Kányási Kinga
Kozma Benett Attila
Márkus  Diána Rózsa
Nagy Gergely
Nagy Réka
Osváth Zalán Zoltán
Palkó Veronika
Papp Csaba
Rab Roland
Szanyó Flóra
2.a

Rácz Mária osztályfőnök

Balogh János Márton
Czap Zsófia Dóra
Csábán Szintia Georgina
Csemer Liliána Ibolya
Elek Noel Sándor
Farkas Sára
Gelsi Gergő Noel
Jenei Boróka
Kalicz Dávid
Kanyog Ákos
Marada Ádám
Molnár Olívia Dzsesszika
Papp Milán
Ragcsák Laura
Ragcsák Levente
Spielman Jennifer Gabriella
Tar Gabriella
Tripsánszki Fanni

3.a

Vanyó Adél osztályfőnök

Balázs Kitti
Balogh Adrienn
Bordás Fanni
Csábán Roland
Csillik Csenge
Hajnal Levente
Halmosi Vince
Jenei Lőrinc
Kanyog Patrik
Kákóczki Gabriella
Komonyi Balázs
Lukács Kinga
Molnár Margit Szilvia
Pálfalvi József
Rézműves József
Rézműves Jázmin Beáta
Suhajda Gábor
Szabó Anna Abigél
Zohori László Zoltán

3.b

Kákóczki Zoltánné osztályfőnök

Balogh Hanna Vanessza
Bodnár Panni
Bodonovics Réka
Bognár Dávid
Bolgár Ádám
Császár Levente
Galovics Tamás
Hegedűs Áron
Illés Gergő
Jakab Robin
Kádár Kamilla
Kónya Dorinka
Kövér Ábel Zovát
Kurucz Lia Zorka
Lédig Levente
Moldván Ádám János
Nagy Fülöp
Radácsi Laura
Riczkó Dávid
Samu Dániel
Tanászi Bella
Tóth Nóra
Varga Máté Bendegúz

4.a

Papp Erika osztályfőnök

Áfra Botond
Bán Bence
Csige Fruzsina
Fajta Hanna
Galovics Zsolt
Gyetvai Csenge Ida
Konarik Edvin Attila
Kun Jázmin
Lesó Lujza Márta
Mézes Boglárka
Pólik Nimród
Rapcsák Dóra
Ruha Linett
Szabó Lilien
Szlávik Zsolt
Vida Levente

5.a

Nemes Nándor osztályfőnök

Ale Bence Attila
Balázs Martin
Balogh Gusztáv Adrián
Bártfai Hanna
Farkas Bella
Görömbei Zoé Annamária
Holló Kornél
Illés Johanna Zsuzsanna
Irhás Virág
Jávorszki Tamás László
Jenei Bálint
Kiss Lara Kiara
Komonyi Alexandra
Lipusz Vanda Mónika
Mihalek Inez
Nagy Bence
Nótár Zsolt
Ollé Hédi
Orosz Máté Zsolt
Pók Máté
Siska Panna
Soós Milán
Tóth Gergely Zsolt
Turóczi Adrienn

5.b
Császár Zoltán osztályfőnök

Bajtai Patrik
Bodnár Zsófia
Budai Edina Zsófia
Garáz Bence
Jakab Szófia
Jamriska Hanna
Kákóczki Emma
Kapus Vivien
Kondrák Zénó
Matócsi Nelli
Nagy István
Oláh Viktória
Pavlóczki Antónia Kata
Pöttör Milán
Rátkai Fruzsina
Szabó Bendegúz
Szabó Diána
Szanyó Jázmin
Székely Imre
Szemán Anna Blanka
Verdó Zsombor
6.b
Pogonyi-Simon Edit osztályfőnök

Balla András
Balogh Dorottya
Benőcs Attila Patrik
Bodonovics Dóra
Czap Roland János
Dobos Dániel
Fekete Dániel Kristóf
Galovics-Varga Barnabás
Hankó Lénárd
Hankó Mirella
Harsányi Levente
Hudák Hanna Borbála
Kiss Dezső Tivadar
Koncz Lia
Kónya Hanna Zoé
Márkus Nándor
Molnár Patrik
Molnár Milán
Papp Bernadett Virág
Samu Dénes Bence
Szaniszló Janka
Tóth Ádám
Tóth Bertalan Sándor
7.a
Orbán Mónika osztályfőnök

Baróczi András
Bohács Hanna
Bukta Áron
Csohán Máté
Csordás Vince
Giák Tekla Éva
Gyetvai Sára Abigél
Kalóz Dóra
Kiss Alexa
Kiss Jázmin
Lukács Lujza
Magera Laura
Matócsi Bendegúz
Merucza Melinda Virág
Mérkőy Luca
Pólik Csepke
Simon Tamás
Takács Alex
Tóth Bálint Tamás
Tóth Edina Szilvia
Vékony Balázs Zoltán
Vigh Orsolya
7.b
Kiss Norbert Tamás osztályfőnök

Aranyosi László Dávid
Bucsi Máté
Csábán Patrik Richárd
Farkas Balázs
Farkas Zsanett Csenge
Horváth Zsombor
Illés-Czaga Máté
Juhász Ákos
Kiss Máté
Merucza Georgina
Nótár Krisztofer
Nótár Krisztina Virgínia
Papp Flóra Vanessza
Papp Martin
Petrik Kiara
Pózmán Dániel
Sepsi József
Szarka Botond
Szedleczki Kira Anna
Teslér Laura Zsófia
Tóth Gyula
Tóth Roland
Varga Emma
8.a
Dr. Fedákné Simon Mária osztályfőnök

Boros Dóra
Deli Tünde
Dudás Gergő
Emődi Márk
Gelsi Panna
Görömbei Míra
Hizsnyai Gréta
Kapczár Noémi
Koleszár Bonifác
Kovács Dániel Zsolt
Kovács Gergely Milán
Lipécz Luca Márta
Magasi Lili
Magasi Zoltán
Majoros Fanni
Okváth Vivien
Radácsi Ramóna Hajnalka
Rátkai Dominik
Szabó Henrietta
Szilágyi Kristóf
Szitai Izabella Judit
Tállai Zétény Ádám
Tóth Ádám
Tóth Nikoletta
Váradi János
8.b
Prágainé Sóvári Anikó osztályfőnök

Balogh Dániel
Budai Ferenc
Budai Zsombor Dezső
Fónagy Péter Áron
Galambos István
Geiger Tamás János
Harsányi Boglárka
Jávorszki Regő
Krajnyák Bogát
Lengyel Vanda Zoé
Luczi Alex
Ördögh Martin
Szilágyi Bálint
Szopkó Adrienn
Tardi Petra
Ténai Emőke
Tóth Petra
Varga Péter